Nişantaşı Psikolog Tavsiyesi

Nişantaşı Psikolog

Psikolog Özkan Yiğit Nişantaşı (Şişli – İstanbul) merkezli ofisinde kişilik bozuklukları terapisi, çift – evlilik – eş terapisi ve yetişkin psikolojik problemler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Çalışma alanları:

Kişilik Bozuklukları Terapisi içerisinde Borderline, disosiyatif, narsistik ve şizoidi kişilik bozukluğu terapilerini içermektedir.

Çift, Eş ve Aile Terapisi ilişki – iletişim problemleri, İlişki başlatamama, İlişkiyi bitirememe, İlişkiyi sürdürememe sorunları ve affetme seanslarını kapsar.

Yetişkin Psikolojik problemler ise panik atak terapisi, kaygı – endişe yönetimi, geçmişi temizleme (GTT) terapisi gibi çalışmaları içerir.

Panik Atak

Kaygı ve endişe insanlarla olan etkileşimde normal bir duygu halidir. Ancak herhangi bir etkileşim olmaksızın, ortada bir sebep yokken nefes daralması, bayılma, ölüm korkusu, kalp krizi, felç geçirme korkusu yaşanıyor ve aşırı tepki veriliyorsa bu durum panik atak şüphesini beraberinde getirir. Panik atak ya da diğer bilinen adıyla panik bozukluk, hayatımızın farklı dönemlerinde seyrek şekilde kendini gösterebilir. Bu normal kabul edilir;  fakat kişi birçok sıkıntıda ya da sıkıntı olmaksızın panik ataklar geçiriyorsa bu duruma panik bozukluğu denir.

İstanbul gibi büyük bir yerleşim yerinde birçok etkenden ötürü insanlar panik atak rahatsızlığını daha yoğun yaşıyor. Nişantaşı merkezinde panik atak konusunda psikoterapi desteği veren Uzman Psikolog Özkan Yiğit, yaşam kalitesini ciddi oranda düşüren ve insanı korkuyla yaşatan panik atağın iyileştirilebilir olduğunu gösteriyor. Panik atak psikolog Nişantaşı ve diğer tüm ilçelerde Özkan Yiğit’in psikoterapi hizmetlerinden yararlanmak mümkün.

Nişantaşı Panik Atak Psikolog Önerisi

Panik atak tıpkı diğer psikolojik rahatsızlıklarda olduğu gibi kişinin profesyonel destek almasıyla tamamen atlatılabilecek bir rahatsızlıktır. Eğer kişinin geçmişte yaşadığı travmatik olaylar varsa önce bu travmalar üzerinde çalışılır.

Uzman Psikolog Özkan Yiğit, panik atak rahatsızlığına sebep olan unsurları ortadan kaldırmak için psikoterapi ve hipnoterapi uygularken diğer yandan kişinin özgüven duygusunu, ego gücünü ve psikolojik sağlamlığını yükseltmek için çaba harcar.

Kişinin zihnen özgürleşmesi, potansiyelini fark etmesi panik atak rahatsızlığının azalarak bitmesini sağlar. Nişantaşı panik atak psikolog önerisi arayan ya da isteyen kişiler, bir noktada Özkan Yiğit ismiyle tanışıyor ve panik atağın psikoterapi ile atlatılabileceğini tecrübe ediyor.

Nişantaşı panik atak psikologları arasında en çok önerilen isimlerden biri olan Özkan Yiğit, danışanlarına çözüm odaklı yaklaşıyor, danışanlarının bireyselliğini kazanmasına yardımcı oluyor.

Nişantaşı Psikolog

Nişantaşı Panik Atak Psikologları

Psikolog Nişantaşı başta olmak üzere tüm şehirde ve hatta online terapi yöntemiyle tüm dünyada danışanların hizmetine Özkan Yiğit tarafından sunuluyor. Danışanlarının yaşamlarını kontrol eden panik bozukluğuna ve diğer psikolojik problemlere destek olurken mekan sınırına takılmayan Uzman Psikolog Özkan Yiğit, online terapide oldukça yüz güldürücü olumlu sonuçlar alıyor.

Bu sayede Nişantaşı panik atak psikolog önerisi kapsamında en çok tavsiye edilen panik atak psikoloğu oluyor.

Özkan Yiğit kalıcı sonuçlar alabilmek amacıyla danışanlarının panik atak rahatsızlığının temeline inmektedir. Adım adım ilerlerken ise danışanlarına bireysel farkındalık, zihin gücü, özgüven ve psikolojik büyüme kazandırıyor. Danışan olarak gelen birçok kişi yenilenmiş ve özgürleşmiş birey hissiyle danışmanlığı bitiriyor.

Nişantaşı Psikolog Randevusu

Nişantaşı’nda psikolog araştırıyorsanız Psikolog Özkan Yiğit ile iletişime geçebilirsiniz. Bilgi ve randevu için: 0850 474 03 80

Özkan Yiğit kişilik bozuklukları terapisi, çift – evlilik terapisi ve yetişkin psikolojik problemler üzerine çalışmalarını Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sokak No.14  Daire:5  Nişantaşı – Şişli / İstanbul adresinde sürdürmektedir.

Psikolog Özkan Yiğit Kimdir?

Özkan Yiğit 1986 Mersin doğumludur. Lisansı Okan Üniversitesi Psikoloji, Uzmanlığı Okan Üniversitesi SBE Klinik Psikoloji, İkinci uzmanlığı Adnan Menderes Üniversitesi Aile Danışmanlığıdır. Psikoterapi eğitimlerinin tamamıyla özel dernekler ve enstitüler tarafından verildiği ülkemizde Özkan Yiğit tamamlamış olduğu eğitim ve akreditasyonlar bakımından sayılı uzmanlar arasındadır… Devamı

Phone: 0850 474 03 80
Fax: 0850 474 03 80
Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sokak No.14 Hersek Apartmanı Daire:5 (Amerikan Hastanesi Toplantı Salonu Girişi Karşısı) Şişli – Nişantaşı / İstanbul
Hemen Tıkla ! WhatsApp'tan Bilgi ve Fiyat Al :)
Hemen Tıkla ! WhatsApp'tan Bilgi ve Fiyat Al :) Örnek Resim

Arayın