Kadın erkek İlişkisinin ayrılmaz doğası cinsellik, siz bu ilişkiyi yaşayan mısınız yoksa yaşantılardaki hazzın bağımlılığın yaşayan bir bağımlı mı?

İlişkilerde Bağımlılık

Bugününüzde şimdi ve tamda şu an ! bırakamam, onsuz yapamam, o olmazsa hayatımda olmaz dediğiniz her şeyin bağımlısısınız ve yaşamınızın kilometre taşları bu unsurlara göre döşeniyor.

Cinsellik

Cinsellikte esas konu aktivite içerisinde yer alan organlardan alınan haz değil. Bu aktivite sırasında partnerle birlikte çıkılan yolculukta birlikte anda kalabilmektir. Organların ehemmiyeti yoktur, onlar fizyolojik görevlerini otomatik olarak yerine getireceklerdir. Esas olan iki “erişkin” zihnin, ruhun ve yüreğin birbirine yaklaşmasıdır. Cinsellik zihinsel bir akış halidir.

Cinsellik

Burda erişkin kelimesini vurgulamamdaki niyet, partnerlerden birisi “sürekli” pasif modunda kaldığı zaman ilişki bakım veren bakım alan ‘bağımlı’ bir ilişkiye dönüşecektir. Partnerlerden biri veya ikisi zaman zaman kontrollü olarak pasif moduna girebilirler ancak farkında olmak, o pasif modda sürekli kalmamak ve partnerin bunu onaylıyor olması şartıyla.

Çift Terapisi İstanbul

İstanbul merkezli çalışma merkezinde çalışmalarını sürdüren Psikolog Özkan Yiğit’e ilişkileri iyileştirmek, dengeli bir ilişki kurmak için ulaşabilirsiniz.

Phone: 0850 474 03 80
Fax: 0850 474 03 80
Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sokak No.14 Hersek Apartmanı Daire:5 (Amerikan Hastanesi Toplantı Salonu Girişi Karşısı) Şişli – Nişantaşı / İstanbul
Hemen Tıkla ! WhatsApp'tan Bilgi ve Fiyat Al :)
Hemen Tıkla ! WhatsApp'tan Bilgi ve Fiyat Al :) Örnek Resim

Arayın